Vyhledávač
Košík je prázdný

Částo kladené otázky

Nejsme klasický e-shop. Tak jako vy budete muset důvěřovat nám, my budeme důvěřovat vám.

Doba dodání trvá 4 - 6 týdnů. Vždy se snažíme tento termín předběhnout, ale výroba šperků je náročná záležitost, která vyžaduje preciznost a přesnost.

Matné prsteny se časem lehce vyleští a ty lesklé naopak zmatní. Při kombinaci lesku a matu bude časem rozdíl povrchových úprav méně znatelný. Důležité je se tím moc neomezovat, na lesklém povrchu se malé škrábance dají vždy odstranit vyleštěním.

Naším šperkům věříme natolik, že Vám poskytujeme záruku 3 roky.

Všechny naše prsteny jsou vyrobeny ze 14ti karátového bílého, červeného, žlutého či kombinovaného zlata. Osazeny jsou diamanty, zirkony či drahokamy.

Přečtěte si náš článek, kde se dozvíte, jaké jsou jejich výhody a nevýhody.

Ano, na povrchu je vrstva rhodia. Šperky z bílého zlata by bez něj neměly tak zářivě bílou barvu. Vrstva rhodia se časem může opotřebit, ukazuje se pod ním barva bílého zlata, která je mírně nažloutlá. Prsten si však můžete nechat znovu porhodiovat a bude zase zářit jako nový.

Neplatíte, poštovné máte zdarma.

Ano, prsteny Vám přijdou pečlivě a bezpečně zabalené v dárkové krabičce. K tomu dostanete další dárečky, jako je například čistící hadřík na šperky, manuál „Jak o šperky pečovat“ a jiné.

Přečtěte si náš článek, kde Vám podrobně popisujeme, jak nejpřesněji velikost prstu určit.

Ano, v případě zájmu Vám zašleme prsten i do zahraničí. Vše záleží na domluvě.

Samozřejmě, můžete si objednat pouze jeden prstýnek z každého modelu, přestože jsou vyobrazeny jako párové.

Doporučuje se používat roztoky a hadříčky na čištění. Při hrubé práci, jako je například práce na zahradě nebo úklid, je lepší prsteny sundávat, šperk by se mohl poškrábat či jinak poškodit. Při vaření se zase v drobných drážkách prstýnků mohou usazovat různé nečistoty.

Nejvíce záleží na Vašem vkusu. Existuje však spoustu rad, kterými se můžete řídit. Je například známo, že máte-li krátké prsty, vybírejte raději užší prstýnky, ty široké by vám akorát zkracovaly prsty. Pokud máte prsty silnější, je dobré vybrat prsten širší s výraznějším motivem nebo kameny. Barvu prstenů vždy volte podle šperků, které nosíte. Ideální jsou kombinované prsteny, ke kterým můžete nosit jak žluté, tak bílé šperky.

Nejčastěji používáme čistotou SI1 a barvu G - H.

Diamanty s touto čistotou (SI1) jsou zlatou střední cestou. Inkluze lze snáze spatřit pouze s využitím 10 násobného zvětšení. Diamanty SI1 jsou okem čisté i při karátové váze nad 1 ct. 

Diamanty barvy G - H jsou téměř bezbarvé a jsou nejčastějším typem kamene v osazení do šperku.

Ke každému prstenu s diamantem je samozřejmostí certifikát. K prstenům s diamanty od 0,30ct (karátů) dostanete mezinárodní IGI, EGL, HRD, nebo GIA certifikát pravosti. V certifikátu je vždy uvedena velikost a kvalita kamene, barva, čistota, váha v karátech.

K menším diamantů dostanete náš certifikát, kde také naleznete všechny tyto údaje.

Jakmile je připsána minimální záloha nebo celková částka na náš účet, klenotníci začínají prsteny vyrábět. Z tohoto důvodu je objednávka zboží závazná a nelze ji v průběhu výroby zrušit.

Pokud jste nenašli odpověď na Vaší otázku, jednoduše vyplňte formulář a my vám v nejbližší době zašleme odpověď. Žádná otázka není hloupá, můžete se zeptat na cokoliv a tím pomoci i budoucím párům.

Jméno a příjmení
Email *
Dotaz
Zeptat se