Navštivte nás

+420 773 711 266

info@viamor.cz

Co hledáte?

Vyhledávač

Košík je prázdný

Něco málo o nás

KDO JSME?

Jsme e-shop, který se snaží splnit všechna Vaše přání. Zásnubní a snubní prsteny jsou investice, kterou je třeba pečlivě promyslet. Proč tedy kupovat předražené nekvalitní prsteny z pochybných materiálů?

MY jsme se rozhodli být těmi, kteří Vám nabídnou přesně to, co hledáte – prvotřídní kvalitu prstenů osazených drahými kameny za zlomek ceny! Snažíme se Vám ulehčit nákup, jak je to jen možné. Dobře víme, jak může být nákup drahých šperků osazených diamanty složitý.

Tolik různých parametrů, (někdy ani ne všechny, které jsou pro výběr potřeba) a žádné vysvětlení. Proto Vám pomůžeme prokousat se mnohdy složitou cestou k vysněnému šperku. Na našich stránkách uvádíme všechny informace, které je potřeba zohlednit, a v našich „zajímavostech“ si můžete přečíst k daným parametrům vše potřebné.

Výběr, ať už zásnubního nebo snubního prstýnku, má být záležitostí, která člověku zpříjemní dny a nepřidělává další starosti. A přesně to se snažíme nabídnout i Vám!

Aktuálně máme 2 pobočky. Naše první pobočka se nachází v Ústí nad Labem na adrese Masarykova 1474/86.

 

Druhá pobočka se nachází v Praze na adrese Sokolovská 1406/184.

 

Zarezervujte si svůj termín a navštivte nás, budeme se těšit :-)

Záleží nám na tom, aby z vybírání snubních či zásnubních prstenů byl zážitek, na který budete rádi vzpomínat.


V našem showroomu vás tedy nečeká žádné postávání u pultu a nepříjemná obsluha. Z těchto důvodů je nutné si předem zarezervovat termín, abychom se mohli plnohodnotně věnovat pouze vám a vašim potřebách.


Všechny naše prsteny dokážeme upravit na míru tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Našim cílem je i nadále poskytovat plnohodnotně naše služby. Vaše hodnocení (ať už například na facebooku či googlu) mluví jasně - naprostá spokojenost. :-) A to nás nesmírně těší!

Cílem je také otevřít další nové pobočky.