SLEVA 2 000 KČ NA SNUBNÍ PRSTENY (SLEVOVÝ KÓD: PODZIM2022)

Navštivte nás

+420 607 689 429

info@viamor.cz

Co hledáte?

Vyhledávač

Košík je prázdný

Důležité informace

JAK SPRÁVNĚ URČIT VELIKOST PRSTENU

Nejedná se o překvapení? Chcete si změřit velikost prstenu z pohodlí domova? Zaujaly vás naše prstýnky? Pokud jste na tyto otázky odpověděli ANO, tak jste tu správně. Připravili jsme si pro vás dvě možnosti, jak vám pomůžeme velikost co nejpohodlněji zjistit.


PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
Viamor měřící kroužky

5 NEJČASTĚJŠÍCH MATERIÁLŮ PRSTENU

Je spousta faktorů, které je nutné zohlednit při výběru materiálu snubního prstenu. Zbytečně se nezabývejte tím, který materiál se poškrábe a který ne, časem se poškrábou všechny prsteny. Aby se vám prsten nepoškrábal, musel by být navěky v krabičce.


PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
Možné materiály prstenů

POVRCH PRSTENŮ

Mnoho našich modelů nabízí možnost povrchové úpravy. Seznamte se se všemi možnostmi a vyberte si ten pravý. Povrch prstenů může být pískovaný, drážený, lesklý, ice motivy a v některých případech také jejich kombinací.


PROHLÉDNOUT SI MOŽNOSTI
Možné materiály prstenů

PROFIL PRSTENU

Výběr snubních prstenů je ve skutečnosti mnohem náročnější, než si většina lidí myslí. Poté, co si vyberete svůj styl, druh kovu, barvu a velikost, je potřeba také zvážit, jaký profil prstenu bude pro Vás ten nejpohodlnější a nejvhodnější, přeci jen ho budete nosit do konce života.


PROHLÉDNOUT SI PROFILY
Viamor - profil D6

VELIKOST DIAMANTU

Karátová hmotnost, neboli "carats" je měrná jednotka hmotnosti diamantu označována jako ct. Pro představu 1 karát, tedy 1ct představuje 200 mg. Karát tedy 1ct se rozděluje na 100 bodů tedy od 0,01ct do 1ct. Hmotnost se vždy udává na dvě desetinná místa.


PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
Velikosti diamantů

BARVA DIAMANTU

Diamanty, které jsou složené ze 100% čistého uhlíku jsou bezbarvé, bohužel se ale tyto diamanty vyskutují pouze zřídka. Postupem času se na diamantech nachází stopy dusíky, vodíku, boru a dalších jiných prvků. Nakupování diamantů je proto velmi specifická záležitost.


PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
Barva diamantů

DIAMANT NEBO ZIRKON?

Tuto otázku si jistě pokládá mnoho z Vás. Jaké jsou hlavní rozdíly mezi prsteny s diamanty a těmi se zirkony kromě toho, že ty s diamanty jsou mnohonásobně dražší? Přečtěte si vlastnosti těchto kamenů a jejich výhody a nevýhody. Pro který z nich se nakonec rozhodnete?


PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
Diamant nebo zirkon

STUPNĚ ČISTOTY DIAMANTŮ

Čistoutou diamantu se rozumí nedokonalost, kterou kámen obsahuje. Čistota má velký vliv na výsledné ceně diamantu. Diamanty se rozřazují do ketegorií dle čistot světové instituce. K neznámějším a nejspolehlivějších patří Americká instituce GIA.


PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
Stupně čistoty diamantů

JAK VYPADÁ BALENÍ PRSTÝNKŮ

V případě, že máte rádi překvapení, raději si tento článek nečtěte...:-) Pokud však chcete dopředu vědět, jak a v čem budou prstýnky zabalené a na co všechno se kromě nich můžete těšit, jste tu správně. Co je tedy součástí každé objednávky?


PROHLÉDNOUT SI BALENÍ
Jak vypadá balení prstýnků

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

Zásnuby a svatba jsou jedny z nejkrásnějších okamžiků života. K tomu neodmyslitelně patří pečlivý výběr prstenů. Naše prstýnky si jednoznačně zamilujete. Přečtěte si důvody, proč jsme právě my to nejlepší rozhodnutí a prstýnky od nás jsou tou správnou volbou.


PŘEČÍST SI DŮVODY
Proč si vybrat právě nás?