Navštivte nás

+420 773 711 266

info@viamor.cz

Co hledáte?

Vyhledávač

Košík je prázdný

Prohlídka prstenů

PRAHA

Praha - Praha 8 (180 00) Sokolovská 1406/184
Telefon: +420 773 711 266
Email: info@viamor.cz

Cesta autem: Auto můžete zaparkovat přímo před prodejnou. Ulice se nachází ve fialové zóně, je tedy nutné zaplatit parkovné.

Cesta metrem: Vystoupíte na stanici Palmovka, která se nachází zhruba 5 minut chůze od nás

ÚSTÍ NAD LABEM

Ústí nad Labem - centrum (400 01) Hrnčířská ulice 64/4
Telefon: +420 607 689 429
Email: info@viamor.cz

Cesta autem: Auto můžete zaparkovat na parkovišti v nákupním středisku Fórum Ústí nad Labem, kde je prvních 90 minut parkovné zdarma. Dále lze zaparkovat na podzemním parkovišti pod nádražím, kde je 60 minut zdarma.

Cesta trolejbusem: Vystoupíte na stanici Mírové naměstí, která se nachází téměř před touto budovou.

Jdeme po vlastních (z hl.nádraží): Showroom se nachází zhruba 100 metrů od hlavního nádraží. Stačí projít pouze ulicí "V Jirchařích" (naproti hl. nádraží) a dorazíte k nám.

PŘIJĎTE SI VYBRAT DO NEJLÉPE HODNOCENÉHO ZLATNICTVÍ V ÚSTECKÉM KRAJI.

Svůj termín si prosím rezervujte pomocí formuláře níže.
Na co se nejčastěji ptáte?

Před samotnou návštěvou je nutné si nejdříve zarezervovat termín. Pokud vám žádný z termínů nevyhovuje, neváhejte se s námi spojit, určitě najdeme řešení. :-)

   Praha  Ústí n.L
 PO  14 - 19  10 - 12
 ÚT  10 - 13  15 - 19
 ST  14 - 19  10 - 12
 ČT  11 - 15  16 - 19
 PÁ  16 - 19  10 - 14
 SO  11 - 17  10 - 17
 NE  zavřeno  zavřeno

 

Ne, k prohlédnutí máme zhruba 150 nejoblíbenějších párů snubních prstenů. Zásnubních prstenů si můžete prohlédnout zhruba 50. Pokud máte vybrané konkrétní modely, které si chcete prohlédnout, napište nám je prosím do poznámky v rezervačním formuláři.

Můžete přijít s kolika přáteli či dětmi chcete, ovšem místa k sezení pro zákazníky jsou pouze 4.

Schůzka trvá zhruba 30 - 60 minut.

Standardní doba výroby prstenů je 4 - 6 týdnů, přičemž je lze zhotovit i expresně, a to zhruba za 3 - 4 týdny. Pokud potřebujete prsten či prsteny dříve, neváhejte nás kontaktovat a určitě něco vymyslíme.

VZORKY NEJSOU ZE ZLATA (Upozornění pro všechny zloděje)

Vzorky v našem showroomu nejsou vyrobeny ze zlata, ale ze stříbra či mosazi. Hodnota těchto vzorků spočívá v práci při výrobě, hodnota materiálu je nulová. Zaručujeme Vám, že vzorky jsou od prstenů ze zlata nerozeznatelné. Celkový požitek je tedy stejný. :-)

Jaké modely si například vyzkoušíte?
SCHŮZKA MIMO SHOWROOM

TŘEBA I VE VAŠEM MĚSTĚ

Často nám píšete věty: "Chtěli bychom si prstýnky prohlédnout, ale je to pro nás z cesty" - a my to samozřejmě chápeme. Proto jsme se rozhodli, že pokud to bude možné, vyjdeme vám vstříc a vyrazíme za vámi, nebo alespoň naproti. Na mapě si můžete prohlédnout okresy, kde lze schůzku uskutečnit. Ne vždy je ovšem možné sejít se přímo ve Vašem městě. Slibujeme vám však, že uděláme vše proto, aby schůzka proběhla co nejblíže.:-) Spojte se s námi a dořešíme detaily schůzky.

ZAPŮJČENÍ PRSTENŮ

NEVYHOVUJE VÁM KAVÁRNA? PŮJČTE SI PRSTENY DOMŮ

Nemůžete přijet za námi? Máme řešení - prsteny pošleme k vám! Stačí si rezervovat termín zapůjčení a čísla vašich favoritů, které byste si chtěli prohlédnout. Můžete si zapůjčit až 5 páru snubních prstenů.

DÁRKOVÉ BALENÍ

DOPRAVA ZDARMA

10DENNÍ ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

MALÉ PŘEKVAPENÍ

ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY