Vyhledávač
Košík je prázdný

Jak vypadá balení?

V případě, že máte rádi překvapení, raději z této stránky odejděte...:-) Pokud však chcete dopředu vědět, jak a v čem budou prstýnky zabalené a na co všechno se kromě nich můžete těšit, jste tu správně. Co je tedy součástí každé objednávky?

Ručně psaný dopis
od týmu Viamor

Děkovný dopis s blahopřáním ke každé objednávce nesmí chybět. Ten od nás je navíc ručně psaný a zabalený v krásné metalické obálce.

Luxusní krabička 
s prstýnky uvnitř

Prstýnky zasíláme v krásné kvalitní krabičce. Každý z nich je samozřejmě zabalený zvlášť v průhledném sáčku, aby se při přepravě o sebe nepoškrábaly.

Originální ručně malovaný dáreček jen pro Vás

Součástí balení je také malé překvapení (v případě způsobu platby celé částky, nikoliv formou zálohy). Každý kamínek je originál a namalovaný přímo na míru s datem Vaší svatby, jmény apod. 

Manuál
"Jak se starat o šperky?"

Je důležité, abyste svým prstýnkům věnovali péči, kterou si zaslouží. K tomu slouží tento manuál, ve kterém se dozvíte jak s prstýnky nejlépe zacházet, aby vypadaly stále jako nové.

Čisticí hadřík
na zlaté šperky

Jednou za čas je potřeba prstýnky vyčistit od všelijakých nečistot. K tomu vám skvěle poslouží například tento čistící hadřík určený právě na zlaté šperky.

Dárkové balení

Krabička s prstýnky je zabalena v přírodním balicím papíře a svázaná saténovou stužkou, aby rozbalování šperků bylo ještě větší radost.

Všem našim zákazníkům dorazilo zboží v pořádku.