Navštivte nás

+420 607 689 429

info@viamor.cz

Co hledáte?

Vyhledávač

Košík je prázdný

Jak vypadá balení?

V případě, že máte rádi překvapení, raději z této stránky odejděte...:-) Pokud však chcete dopředu vědět, jak a v čem budou prstýnky zabalené a na co všechno se kromě nich můžete těšit, jste tu správně. Co je tedy součástí každé objednávky?

Ručně psaný dopis
od týmu Viamor

Děkovný dopis s blahopřáním ke každé objednávce nesmí chybět. Ten od nás je navíc ručně psaný a zabalený v krásné přírodní obálce.

Luxusní krabička 
s prstýnky uvnitř

Prstýnky zasíláme v krásné kvalitní krabičce. Každý z nich je samozřejmě zabalený zvlášť v průhledném sáčku, aby se při přepravě o sebe nepoškrábaly.

Malý dárek

Součástí balení je také malé překvapení (v případě způsobu platby celé částky, nikoliv formou zálohy). Dárečkem může být například ručně malovaný kamínek či sladká odměna.

Manuál
"Jak se starat o šperky?"

Je důležité, abyste svým prstýnkům věnovali péči, kterou si zaslouží. K tomu slouží tento manuál, ve kterém se dozvíte jak s prstýnky nejlépe zacházet, aby vypadaly stále jako nové.

Čisticí hadřík
na zlaté šperky

Jednou za čas je potřeba prstýnky vyčistit od všelijakých nečistot. K tomu vám skvěle poslouží například tento čistící hadřík určený právě na zlaté šperky.

Certifikát

Ke všem prstenům s diamanty od nás obdržíte certifikát pravosti s detailními informacemi (barva, čistota, počet karátů). K prstenům s diamanty o hmotnosti nad 0,30 ct dostanete mezinárodní certifikát.

Všem našim zákazníkům dorazilo zboží v pořádku.