Vyhledávač
Košík je prázdný

Jsme tu pro Vás

Jsme e-shop, který se snaží splnit všechna Vaše přání. Zásnubní a snubní prsteny jsou investice, kterou je třeba pečlivě promyslet. Proč tedy kupovat předražené nekvalitní prsteny z pochybných materiálů? 

MY jsme se rozhodli být těmi, kteří Vám nabídnou přesně to, co hledáte – prvotřídní kvalitu prstenů osazených drahými kameny za zlomek ceny! Snažíme se Vám ulehčit nákup, jak je to jen možné. Dobře víme, jak může být nákup drahých šperků osazených diamanty složitý. 

Tolik různých parametrů,  (někdy ani ne všechny, které jsou pro výběr potřeba) a žádné vysvětlení. Proto Vám pomůžeme prokousat se mnohdy složitou cestou k vysněnému šperku. Na našich stránkách uvádíme všechny informace, které je potřeba zohlednit, a v našich „Zajímavostech“ si můžete přečíst k daným parametrům vše potřebné. 

U nás žádné pochybné certifikáty nedostanete, proto je samozřejmostí mezinárodní certifikát, který vám zaručí pravost a kvalitu diamantů.


Jak a proč vzniknul Viamor.cz

Když jsem se chystal svou přítelkyni požádat o ruku, nevěděl jsem o prstýncích vůbec nic. Vždy, když jsem navštívil stránky s prstýnky, nerozuměl jsem  jednotlivým parametrům jako je barva kamene, čistota kamene, certifikát atd. a nikde nebylo žádné vysvětlení. Viděl jsem pouze GIA/Si2/G Si1/H..0,1ct  a vždy se změnou parametru se znatelně změnila cena.

 

Rozhodl jsem se tedy navštívit klenotnictví v obchodním centru. Bohužel tam jsem se také žádného vysvětlení nebo ukázky druhů parametrů nedočkal. Dopadlo to tak, že jsem byl nucen informace sám dohledávat a vytvořit si poznámky o tom, podle čeho se diamanty a materiály třídí.

 

Pár měsíců poté jsme se s přítelkyní bavili o tom, jak jsem prstýnek vybíral. Ukazoval jsem jí své zápisky a vyprávěl jí, jaký to pro mě byl náročný úkol. Dospěli jsme k názoru, že výběr, ať už zásnubního nebo snubního prstýnku, má být záležitostí, která člověku zpříjemní dny a nepřidělává další starosti. A přesně to se snažíme nabídnout i Vám! A tak se zrodil VIAMOR.