Navštivte nás

+420 773 711 266

info@viamor.cz

Co hledáte?

Vyhledávač

Košík je prázdný

Svatební hry - stačí stáhnout, vytisknout a zábava může začít

Svatební hry - stačí stáhnout, vytisknout a zábava může začít

Zveme vás do světa nevšedních a neokoukaných svatebních her! Hledáte-li pro vaši svatbu ten pravý pramen originální zábavy, jste na správném místě. Připravili jsme pro vás jedinečnou zábavu, která každého hosta uchvátí, a co je nejlepší, poskytujeme ji zdarma!

Svatební hry získáte zdarma po vyplnění níže uvedeného formuláře, obratem vám dokument zašleme na e-mailovou adresu. Stačí si jej pouze stáhnout, vytisknout a posunout svatební zábavu na novou úroveň.

Jméno*
Příjmení*
Datum svatby*Pokud datum ještě neznáte, vyberte ten, který byste si přáli.
E-mailová adresa*
Získat dokument zdarma

Jaké hry na svatbu jsme pro vás připravili?

1) Rok s novomanželi, aneb 12 měsíců
2) Svatební brýle
3) Svatební kvíz
4) Svatební kočár
5) Další oblíbené hry jako jsou: tanec s balónky, poznej mě poslepu a tanec s ovocem

Rok s novomanželi, aneb 12 měsíců

Jedna z nejoblíbenějších svatebních her, která má potenciál proměnit váš velký den ve vzrušující a radostný zážitek vašich hostů.

 

Tato hra není jen o zábavě. Její kouzlo spočívá v tom, že navozuje vzájemné pouto mezi hosty, novomanželi a přináší do atmosféry nádhernou energii a legraci. Proto si, prosím, dejte pozor, abyste nepodcenili přípravu, která je klíčem k úspěchu.

Hra však nekončí jen tím, že se hosté pobaví. Následným potěšením je fakt, že všichni soutěžící se znovu setkají s nevěstou a ženichem, aby společně v průběhu roku plnili dané úkoly.


To nejlepší na celém tomto konceptu je, že veškerý obsah je již pro vás připravený v jednoduchém dokumentu. Stačí se vybavit tužkou a nůžkami a doplnit poslední detaily. V dokumentu najdete všechny nezbytné tipy pro získání hlavní výhry, seznam soutěžních úkolů a nápady na originální výherní vouchery.


Jste připraveni si zpestřit svatbu nevšední zábavou? Tak se nechte inspirovat a zkuste tuto skvělou hru, která rozjasní váš den a poskytne vám nezapomenutelné chvíle plné smíchu a radosti!

Svatební brýle

Připravte se na objevení nové svatební zábavy! Možná jste o této zábavě ještě neslyšeli, ale věřte nám, stojí za to ji zařadit do vašeho svatebního plánu. Proč? Protože tato skvělá zábava je receptem na smích a nezapomenutelné chvíle, které budou osvěžovat vzpomínky vám i vašim hostům ještě dlouho po samotné svatbě.

Více informací zjistíte v našem dokumentu.

Svatební kvíz

Svatební kvíz je jednou z nejtypičtějších svatebních her. A přiznejme si to, na svatbě by rozhodně neměl chybět, protože ukazuje, jak novomanželé dobře znají jeden druhého, v čem se shodnou, a v čem naopak vůbec.

Pravidla této hry jsou jednoduchá. Novomanželé si sednou na židle zády k sobě a vzájemně si vymění boty. Pak dostávají od moderátora soutěže otázky, na které musí odpovědět shodně. 

Pokud se neshodnou, máme tu jednoduché řešení - musí se napít! Pravidlo s pitím doporučujeme mírně upravit, či nalévat opravdu malé panáky

Co takhle do této hry zapojit i vaše hosty? Návod, jak toho dosáhnout, najdete v dokumentu spolu s téměř čtyřiceti připravenými otázkami. Od těch nejtypičtějších po ty, které vyžadují odvahu.

Svatební kočár

Naše poslední hra, kterou v tomto článku uvedeme, je klasika mezi klasikami - svatební kočár! Připravte se na vzrušující jízdu plnou zábavy a smíchu, která vás doslova dostane do kolen.


Při této hře budete potřebovat 11 židlí, 9 statečných hostů, pár skleniček na malé panáky a pořádnou dávku alkoholu, abyste se odvážili na tuto dobrodružnou jízdu.

Židle pečlivě rozmístěte dle návodu a každému účastníkovi přidělte jeho roli a klíčová slova, na která bude reagovat. A pak už se můžete vrhnout na to, co vás čeká!


Vypravěč začne číst příběh a kdykoliv zazní klíčové slovo, na které má některý z účastníků reagovat, musí se rychle postavit. Nezapomínejte, že jízda kočárem je náročná, a když se někdo zdrží, čeká ho trest - dobrovolně se musí napít! Doporučujeme podávat lehký alkohol a malá panáky.  

Doufáme, že tento článek a hlavně pdf dokument vás inspiroval a přinesl spoustu nových nápadů na svatební hry. Přejeme vám nezapomenutelný den plný lásky, štěstí, krásného počasí a hlavně zábavy.

ČASTO HLEDÁTE:

NAPOSLEDY JSME NAPSALI:

Jak poznat diamant od zirkonu

Read More

Svatební hry - stačí stáhnout, vytisknout a zábava může začít

Nekonečné minuty utíkající v pomalém tempu, hosté zírající do prázdna, záha...
Read More

Rozdíl mezi zásnubním a snubním prstenem

Vítejte ve světě romantiky, emocí a nezapomenutelných okamžiků, kde se spoj...
Read More

Vědeli jste, že...?

U všech prstýnků z naší nabídky si můžete vybrat barvu zlata či kombinaci barev přesně podle vašich představ?
Změna šířky, povrchu či profilu je samozřejmě také možná, stačí jen napsat!